Strona Glowna

  <:: :: ::Moja Strona "NATURYZM-PL" ma charakter informacyjny i przeznaczona jest wyłącznie dla miłośników NATURYZMU!!! Jeżeli szukasz informacji o treści pornograficznej TU ICH NIE MA I NIE BĘDZIE!!! :: :: :: :: :: :: :: :: ::<

Naturyzm ..........

 

 

Aby dowiedzieć się więcej dodać usunąć własne zdjęcia informacje lub przeczytać to co inni mają do powiedzenia
zarejestruj się na forum

 

Wybierasz się na wakacje?
Zobacz czy w pobliżu nie nie ma plaży dla naturystów
 

 

WorldNakedBikeRide
Organizatorzy promuja srodki transporu napedzane sila ludzkich miesni. Poza tym powrot do natury a co za tym idzie do naturyzmu -OPIS
Coś dla ucha
Wykonawca: Ive Mendes
Tytuł teledysku: Natural High
Wytwórnia: 4ART music

Karta artysty
Egzotyczne Wakacje www
Ćwiczenie jogi nago jest legalne www fot
 
Naturystyczne rejsy po Adriatyku "www.naturtravel.cz" galeria
 
Bunge Jumping na golasa www fot
 
NO NUDITY :)
 
Nago po muzeum
www fot
nus artistiques
www fot
"Naked Air" www


FRANCUZKIE


OŚRODKI
NATURYSTYCZNE

 

Naturystyczny Jacht - www
VIDEO2
VIDEO9
VIDEO13
VIDEO19
VIDEO26
VIDEO29
VIDEO34
VIDEO34
VIDEO35
VIDEO36
VIDEO38
VIDEO39

 

"No limit nudism" - de
klub naturystyczny
www
"Naturistak Virtualis"- Węgry
klub naturystyczny
www
 
Jesteś naturystą to żyj kolororowo :) "www" galeria
Spencer Tunick www1 www2
 


ZNAK ROZPOZNAWCZY
Zorganizowany ruch naturystyczny w Polsce nie istnieje. Ażeby zmienić ten stan rzeczy jeden z naturystów opracował znak rozpoznawczy. Jego dyskretny charakter sprawia, że tylko zainteresowani zwrócą na niego uwagę. Jak na razie można, a nawet należy skopiować ten znak. Następnie dostosować jego rozmiar według własnych upodobań, by następnie wydrukować go na domowej drukarce w formie na przykład naklejki. (źródło: www.naturyzm.org.pl)

 
miss KoversadaVrsar 2005"www.dnh.hr" galeria
 
Ciekawa galeria www
Czy ktoś nie lubi nurkować? www

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

Tat wyglądają Naturyści

A tak przeciwnicy Naturyzmu

 

GIMNASTYKA PORANNA
zarejestruj się na forum i zobacz więcej

 

 

 

:: UWAGA po wakacjach zakładamy galerię podglądaczy (ludzi którzy przyszli na plażę by nas podglądać) Dlatego apeluję do wszystkich Naturystów RÓBCIE IM ZDJĘCIA I PRZESYŁAJCIE JE DO NASZEJ NOWEJ GALERII ::
 
 :: UWAGA po wakacjach zakładamy galerię podglądaczy
(* ludzi którzy przyszli na plażę by nas podglądać)
Dlatego apeluję do
wszystkich Naturystów RÓBCIE IM ZDJĘCIA I PRZESYŁAJCIE JE
DO NASZEJ NOWEJ GALERII
::
 

 

 

ARTYKUŁY PRASOWE

 

Wikipedia - wielojęzyczna encyklopedia internetowa.

Praktykowanie wspólnej nagości w miejscach specjalnie wydzielonych albo odosobnionych mające na celu zbliżenie się do życia bliższego naturze. W zamierzeniu stanowiący wyraz szacunku wobec samego siebie, swojego ciała, innych ludzi i całej przyrody.

Naturyści uważają, że w ludzkim ciale nie ma nic wstydliwego co należałoby ukrywać, że ludzkie ciało jest piękne samo w sobie i należy je pokazywać.

Nudyzm nie jest formą ekshibicjonizmu i w zamierzeniu ma być aseksualny. Naturyści znajdują zadowolenie z bycia nagim. Twierdzą oni, że nagość ich odpręża, poprawia im psychikę i ogólnie wpływa dodatnio na ich zdrowie. Naturystą może być człowiek, którego cechuje wysoki poziom kultury osobistej, dba o zdrowie swoje i innych, o higienę i estetykę ciała. Ludzie mający takie poglądy zrzeszają się w klubach towarzyskich, gdzie nawiązują nowe przyjaźnie.

Naturyzm uprawia się w miejscach wydzielonych lub ustronnych, w gronie zwolenników tej formy rekreacji. Naturyści z reguły wypoczywają nago w warunkach, w których ubiór nie spełnia pozytywnej funkcji i przeszkadza, a więc podczas plażowania, kąpieli, korzystania z sauny i łaźni.

Dobrze zorganizowane organizacje naturystów istnieją w Niemczech (FKK albo Freikörperkultur - Kultura Swobodnego Ciała), Francji i Niderlandach.

W Polsce nie istnieje jeszcze żadna zalegalizowana plaża FKK. Istnieją jednak miejsca gdzie od kilku lat spotykają się plażowicze dla, których podstawa dobrego samopoczucia jest piękna opalenizna i bliższy kontakt z natura.

ciekawe strony:

 

 

POWRÓT

.AKTUALIZACJA 17.07.2008